© 2018 by Karting Arena Plešivec. Proudly created by GRAFFWORKS

 

TRAT

ˇ

Dĺžka trate: 650 metrov !!!

Povrch: kamenná dlažba, asfalt

Šírka trate: od 3 - 7 m

Max. rýchlosť: 56 km/h

Počet zákrut: 14 z toho 8 ľavotočivých a 6 pravotočivých

Naša momentálna trať variant č. 9 je postavená tak, aby vyhovovala každému zákazníkovy, či už náročnému pretkárovy alebo menej skúseným nováčikom. Veľmi rýchle úseky na ktorých je možné dosiahnuť maximálnu rýchlosť cca 56 km/h striedajú technické úseky pri ktorých je veľmi dôležitá presnosť a cit, ktoré preveria aj skúsených pretekárov. Momentálny 8 variant je dôkazom profesionality a dlhoročných skúseností so stavbou indoorových tratí. Výsledkom je dokonalá rovnováha medzi technickými a rýchlými pasážami variantu 8.

Samozrejmosťou na našej trati je sofistikovaný software časomiery s názvom  - odkaz - GO-KART Manager. Časomiera Vám zachytí každé kolo s presnosťou na tisícinu sekundy. Po celý čas je natrati k dispozícii LIVE TIMING - to znamená, že máte prehľad o Vašich dosiahnutých časoch počas preteku. Po jazdce dostáva u nás každý zákazník vytlačené výsledky z jazdy vo formáte A4 - kde sa nachádzajú všetky odjazdené kolá, umiestnenie, priemerná rýchlosť, priemerný čas, rekord trate atd., diskusia po jazde je zaručená :) 

Priemerný čas na 1 kolo je cca 45 sekúnd. Povrch trate je zmesou betónovej dlažby a asfaltu, ktorý je jedinečný a svojou momentálnou priľnavosťou tzv. gripom, prekvapí mnohých skúsených pretekárov aj bežnú verejnosť  :)

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon