© 2018 by Karting Arena Plešivec. Proudly created by GRAFFWORKS

Pravidlá

V prípade porušenia, ktoréhokoľvek z nižšie uvedených pravidiel, bude jazda návštevníka okamžite ukončená bez nároku na vrátenie uhradenej čiastky !!!
 1. Každý návštevník jazdí na vlastnú zodpovednosť !!!

 2. Každý návštevník svojím podpisom súhlasí s pravidlami a podmienkami jazdy na motokárach!!!

 3. Všetci jazdci sú povinní počas jazdy dodržiavať medzi motokárami dostatočný odstup, aby neohrozovali seba, iných jazdcov a nespôsobili žiadnu kolíziu na trati resp. prípadné poškodenie motokáry

 4. Každý návštevník je povinný rešpektovať pokyny obsluhy - obsluha vyberá motokáry pre danú jazdu podľa potreby, nie podľa požiadaviek zákazníka !! 

 5. Počas jazdy platí prísny zákaz kontaktu s inou motokárou !!!

 6. Jazda je povolená len osobám starším ako 15 rokov (po predložení občianskeho preukazu) resp. po súhlase od zákonného zastupcu - platí v prípade ak rodič súhlasí s rizikom počas jazdy na veľkej motokáre - neplatí pre detské motokáry !!!

 7. Jazdec je povinný používať hygienickú kuklu a prilbu !!! V prípade ak má zákazník vlastnú prilbu nutnosť hygienickej kukly odpadá

 8. Platí prísny zákaz jazdenia na motokáre pod vplyvom alkoholu, drog alebo iných omamných látok !!!

 9. Počas jazdy platí prísny zákaz púšťania volantu - prípade jazda len s použitím jednej ruky !!!

 10. Jazdcom je povolené nastupovať a vystupovať z motokáry výlučne v priestoroch DEPA - určený priestor pre štart a cieľ jazdy - platí prísny zákaz vstupu do DEPA pred ukončením jazdy !!! 

 11. Výjazd a vjazd z depa je umožnený až po pokynoch od obsluhy - obsluha rozhoduje o výjazde z depa. Časomiera sa spúšťa až po prejazde cieľovej línie po prvom kole !!!

 12. Koniec jazdy je vždy odmávaný šachovnicovou vlajkou

 13. Po odmávaní je povinnosťou každého jazdca ukončiť jazdu a zaparkovať v DEPE - zákaz prudkého brdenia resp. vjazdu do depa pod plným plynom !!!

 14.  V hale platí  prísny zákaz fajčenia !!!  - priestor pre fajčiarov je vyhradený pred vstupm do haly

 15. Platí prísny zákaz vstupu nejazdiacich návštevníkov na trať !!! 

 16. V prípade, ak dôjde k výpadku elektrickej energie bez zavinenia KARTING ARENA PLEŠIVEC, sa jazda okamžite ukončí /bez nároku na náhradu zaplatenej jazdy!!/

 17. Každý návštevník sa svojím podpisom zároveň zaväzuje, že nebude úmyselne poškodzovať majetok KARTING ARENA PLEŠIVEC. V prípade  umýselného poškodenia je povinný OKAMŽITE uhradiť spôsobenú škodu !!! - výšku škody určí personál podľa platného cenníka náhradných dielov

 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon
 • White YouTube Icon