Prihlášky

 

Prihlášky je potrebné zasielať na kontaktné mailové adresy podla konania jednotlivých kôl MSR v halovom kartingu.

kontaktné mailové adresy:

Kart One Aréna : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Fibo Karting : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Karting Aréna : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

SPEED KART CENTER, Dolná Seč č.251, 935 31:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

MAX60, Vajnorská 127/A, 831 04 Bratislava 3:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Stačí poslať oskenovanú prihlášku a originál si treba povinne priniesť so sebou na preteky ! ! !

Následne Vašu prihlášku potvrdíme.


Registrácia je platná až po zaplatení vstupného poplatku. Vstupný poplatok sa platí v čase a mieste konania pretekov. Vstupný poplatok (štartovné) je vo výške 50,- € / jednotlivé kolo - pretek.

 

Prihlášky na stiahnutie na jednotlivé kolá: Prihláška na jednotlivé kolá M SR halový karting - 2018