Ako získať licenciu

 

Vydanie licencie pretekára – Halový karting 2018

 

Potrebné informácie a podmienky, ktoré musíte dodržať, aby ste sa mohli zúčastniť M SR v halovom kartingu a ako získať licenciu pretekára.

1. Potvrdenie zdravotnej spôsobilosti lekárom do zdravotného preukazu. Zdravotný preukaz k dispozícií v Kart One Aréna - Bratislava, FIBO KARTING - Nové Zámky, Karting Aréna - Plešivec. Zdravotný preukaz sa nedá elektornicky stiahnuť ani poslať. Treba si ho vyzdvihnúť osobne v uvedených halách alebo požiadať SAMŠ o zaslanie. Môžete napísať na email  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

2. Vyplnenie a odovzdanie žiadosti o vydanie licencie pretekára. Žiadost o vydanie licencie pre rok 2017 k dispozícií tu: http://sams-asn.sk/licenciakarting.php. Žiadosť treba vyplniť a následne vytlačiť - potrdenie od lekára resp. zákonného zastupcu je samozrejmosťou !!! - nezabudnúť prosím priložiť aj fotku jazdca !!!. Pri neplnoletom dietati je potrebné žiadosť podpísať pred notárom alebo na matrike !!!

POZOR !!! : V prípade neplnoletých je potrebný podpis oboch zákonných zástupcov.

3. Úhrada poplatku za vydanie licencie ( 10 Euro ) na účet SAMŠ Číslo účtu:  SK65 5200 0000 0000 0007 6777 - OTP BANKA - do poznámky uviesť meno súťažiaceho.

4. Po vyplnení tlačív je potrebné všetky veci odovzdať osobne vo vybranej motokárovej hale pre urýchlenie vybavenia.

5. Ak nemôžete osobne odovzdať vyplnené doklady v Karting Aréne, tak je ich potrebné poslať poštou na adresu SAMŠ.
Adresa: Slovenská asociácia motoristického športu, Fatranská 3, 949 01 Nitra

Ak pošlete poštou na SAMŠ, tak treba uhradiť poplatky priamo na účet SAMŠ alebo zaplatiť poštovou poukážkou a ústrižok poslať na adresu SAMŠ ! ! !

 

OTP Banka Slovensko
Číslo účtu: 767 77 / 5200

 

POZOR !!! : Platí len pre cudzích štátnych príslušníkov krajín EU ( CZ, A, HU, PL, atď. )

Pre vybavenie licencie pre cudzieho štátneho príslušníka je potrebné odovzdanie potvrdenia národnej organizácie “ Národnej športovej autority” danej krajiny, “súhlas s vydaním národnej licencie SR – halový karting.”

! ! ! Jazdci, ktorí sú už držiteľmi ktorejkoľvek platnej licencie (PAV, PAO, RALLY,...) vydanou Slovenskou asociáciou slovenského športu na príslušný rok NEMUSIA žiadať o licenciu na halový karting. Táto platná licencia ich oprávňuje zúčastniť sa Majstrovstiev SR v halovom kartingu.