Fire Kart Cup

FIRE KART CUP 2017/18

 

Základnou podmienkou je zostaviť 3-členné družstvo, v ktorom bude minimálne 1 pretekár profi alebo dobrovoľný hasič !!

Každý pretekár jazdí minimálne 2 x 7 minút. Najlepší čas na jedno kolo z dvoch jázd sa započítavá do tímového času. Časy všetkých troch účastníkov sa spočítavajú dohromady a víťazov určuje najnižší súčet z dosiahnutých výsledkov.

Z jednej organizácie /ORHaZZ, DHZ, atd/ sa samozrejme môže registrovať aj viac družstiev, jedna osoba môže pretekať maximálne za 2 družstvá, t.j. svoje a ešte jedno ktoré si zvolí, podmienkou však je že nemôže jazdiť ani z jednej z dvoch jázd spolu s účastníkom druhého družstva za ktoré preteká.

Občerstvenie je zabezpečené v bare v karting arény Plešivec, s možnosťou varenia guláša, alebo iného vlastného občerstvenia v areáli arény.

Ďalšie informácie rád poskytnem v osobnej správe, alebo na telefónnom čísle: 0918 672 132  - Roman Kováč, organizátor

Informácie o hale ako aj o motokárach a trati získate kliknutím na odkaz  www.motokary-plesivec.sk alebo www.facebook.com/kartingarena

Na víťazov FIRE KART CUP-u čaká putovný pohár, ktorý má momentálny prechodný pobyt v DHZ Drienčany Wink

Kalendár FIRE KART CUP-u 2017/18

1.kolo   01.12.2017
2.kolo  26.01.2018
3.kolo ???
4.kolo  ???
5.kolo ???

 

Videoreporty nájdeš tu: https://www.youtube.com/channel/UCw02k_gsCRyuggPLCGLPlQQ

 

Názov Teamu

1.kolo

01.12.2017

2.kolo

26.01.2018 

3.kolo

 

4.kolo

 

5.kolo

 

6.kolo

 

spolu
 DHZ Drienčany   10 b           10 b 
 DREAM TEAM  9 b            9 b
 DHZ Plešivec   8 b             8 b
 DHZ Gemerská Poloma    7 b             7 b
 DHZ Rimavské Brezovo   6 b              6 b 
 SIHAČI   5 b             5 b 
               
               
               
               
               
               
               
               

 

OFICIÁLNE Výsledky Fire kart cup-u 2016/17:

1. miesto - DHZ DRIENČANY - celkový víťaz celého FIRE KART CUP-u 2016/2017

2. miesto - DHZ Rimavské Brezovo

3. miesto - DREAM TEAM - ORHaZZ

4. miesto - DHZ Plešivec

5. miesto - SIHAČI

6. miesto - DHZ Čerenčany

7. miesto - DHZ Turňa

8. miesto - DHZ Jablonov

9. meisto - A - TEAM

10.miesto - DHZ VIKARTOVCE