TEAMBUILDING

Nudia Vás a hlavne Vašich zamestnanov už zaužívané teambuildingové aktivity ako napríklad bowling, welness  a hľadáte nové nápady ako potešiť svojich verných a pracovitých zamestnancov?

 

TEAMBUILDING, OSLAVU alebo akúkoľvek inú udalosť vám ušijeme "na mieru" resp. podľa Vašich predstáv, stačí nás kontaktovať na tel. čísle: 0948 380 108 alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.      Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Motokáry sú ideálnou voľbou pre team-buildingovú aktivitu. Jedná sa o jednoduchú a zároveň bezpečnú adrenalínovú zábavu pre všetkých !!!

Súčasťou väčšiny teambuildingov sú preteky na čas, ktoré majú vždy neopakovateľnú atmosféru a garantujeme Vám, že v každom zamestnancovi sa prebudí duša pretekára. Samozrejmosťou u nás je výstup z časomiery po každom absolvovanom preteku resp. 7 minutovej kvalifikácii vo formáte A4 Pre víťazov Vašich pretekov vieme zabezpečiť odmeny v podobe - diplomov, pohárov, stúh, medailí ... 

Možnosť platby "FAKTÚROU" alebo kartou priamo na prevádzke !!!

Dokážeme Vám splniť všetky Vaše predstavy - od cateringu až po dopravu priamo ku nám. K dispozícii je takisto náš KARTING BAR s rozlohou 100 m2 a kapacitou pre cca 55 osôb.

S organizovaním teambuildingov a osláv máme bohaté skúsenosti a veríme, že dokážeme splniť všetky Vaše predstavy - našou vizitkou sú spokojní zákazníci 

FOTOGALÉRIE nájdete na: www.facebook.com/kartingarena  - klik na obrázok 

 

 

REFERENCIE:

Agrotrade group, s.r.o

CARMERUSE, s.r.o. - vápenka a lom gombasek

CALMIT, s.r.o. 

SCA - Hygiene products Slovakia, s.r.o.

NOTES, a.s. - závod Betliar

Tempus RENAULT - Rožňava

R-TON, s.r.o.

K&K TRANS, s.r.o.

ORHaZZ RV 

TEMPUS TRANS, s.r.o 

MATYAS, s.r.o.

ČSOB, a.s.

a iné