O NÁS

Pre všetkých milovníkov adrenalínu, rýchlej jazdy a dobrej zábavy vznikla, v novembri 2012, v Plešivci /okres Rožňava/ motokárová hala s názvom KARTING ARENA PLEŠIVEC o celkovej rozlohe 3 500 m2. Rozlohou a dĺžkou trate cca 600 m patrí medzi najväčšie kryté motokárové haly na Slovensku a v celej strednej európe.

 

K dispozícii je pre Vás takisto BAR s prevýšením 3 metre, s krásnym výhľadom na trať a  kapacitou viac ako 45 osôb. Nápojový lístok baru obsahuje alko, nealko nápoje, ktoré sú štandardom vo vačšine barov a reštaurácii na Slovensku. 

Súčasťou naších ponúkaných služieb sú aj narodeninové oslavy, teambuildingy, párty alebo preteky pre teba a tvojich kamarátov resp. kolegov. 

K dispozícii máme veľmi rýchle motokáry od renomovaného francúzskeho výrobcu SODI o obsahu 270 ccm - 9 konských síl, ktoré sú zárukou kvality a poskytujú neopakovateľný zážitok z jazdy.

Naším prvoradým cieľom vždy bola aj bude hlavne spokojnosť zákazníka, či už sa jedná o jednotlivca alebo teambuilding. Veríme že sa nám tento cieľ podarí plniť a do budúcnosti Vám prinesieme množstvo prekvapení, ktoré vyplnia Váš voľný čas.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu

 

TEAM KARTING ARENA